Seçkin Koleksiyonlar

2023’ün en çok takip edilen ve sevilen koleksiyonları

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Özel serilerimiz arasından sizler için seçtiğimiz en çok satan modeller

 
 
 

Evimtarz Blog

Mobilya ve dekorasyon hakkında içerikler

Evimtarz

Türkiye'nin en beğenilen mobilya alışveriş sitesi

İnegöl Mobilyası yaklaşık yarım asırdan fazla Türkiye ve Dünya mobilya sektörüne hizmet etmektedir. Kaliteli ve uygun fiyat şiariyla yıllardır ustalar tarafında el işçiliği ve tabiri caizse göz nuru modeller her zaman müşterilerin beğenisine sunulmuştur. İnegöl Mobilya birçok mobilya sektör çeşitlerinde öncü olmuştur ve özellikle mobilya grubu yatak odası yemek genç-bebek odalarında sürekli argeler yaparak kalitesini koruyarak her zaman zirveyi hedeflemiştir.

Sektörde uzun yıllardır varlığını sürdüren Evimtarz İnegöl Mobilyaları, hayalinizdeki evi dekore etmek için doğru adres! Sürekli değişen moda ve dekorasyon stillerine uygun, her tarza hitap eden modellerimizde geleneksel çizgileri trendlerle bir araya getiriyoruz. Güvenli, rahat ve konforlu evler için www.evimtarz.com sitemizi tercih edin.

İnegöl Mobilyası diğer birçok ülkemizin şehirlerinde yapılan mobilyalardan farklı olarak kalite ve uygun fiyatı ön planda tutmuştur.Son yıllarda bilinen Ankara Mobilyası'ndan farklı olarak seri üretim ile rakiplerinden hep bir adım önde olmuştur. 100'den fazla Dünya şehir ve başkentlerine ihracat yaparak İnegöl Mobilya marka olmuş ve kalitesini tüm Dünya'ya duyurmuştur.

EvimTarz Mobilya olarak şirketimiz İnegöl Mobilya modellerini yıl içinde yapılan fuarlarda, İnegöl içi fabrika ve üretim tesis gezileri ile model çeşitlerini her zaman güncel tutarak yenilenmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.