Teslimat Şekilleri

Evimtarz.com olarak siz değerli İnegöl Mobilyası müşterilerimize 4 farklı teslimat şekli sunmaktayız.

 

1-Daire İçi Kurulumlu Teslimat
Evimtarz olarak değerli müşterilerimizin en çok tercih ettiği teslimat şekli Daire İçi Kurulumlu Teslimat şeklidir.Bu teslimat yönteminde siparişleriniz anlaştığımız süre içinde (ortalama 15-25 gün) hazırlandıktan sonra Sevkiyat Birim Sorumlusu arkadaşlarımız sizleri siparişinizin hazır olduğunu ve sevkiyat planına alındığının bilgisini vericeklerdir.Bunun haricinde anlaştığımız teslimat gününde 2-3 gün önce sizlere araç şöforlerimizin numaralarını iletilip dairenize kadar Usta Kurulum Ekiplerimiz ile dairenize kadar İnegöl Mobilyası ürünlerimiz taşınıp garantili bir şekilde kurulucaktır.

 


2-Bina Önü Teslimat
Evimtarz.com müşterilerimizin tercihlerine bağlı olarak Bina Önü Teslimat şeklimizde mevcuttur.Bu teslimat yönteminde siparişini vermiş olduğunuz İnegöl Mobilyası siparişlerinizi Sevkiyat Birim Sorumlusu arkadaşlarımız sevkiyat planına göre ürünlerimizi hazırlayıp programa almaktadır.Bu süreçte ürünlerimiz özel ambalajlı bir şekilde araçlara yüklendikten sonra bizlere belirtmiş olduğunuz adrese kurulumsuz ambalajlı şekilde teslimatı yapılır.Kurulum müşterimize ait olur.

 

 

3-Depodan Teslimat
Evimtarz.com müşterilerimizin isteklerine göre Depodan Teslimat imkanımızda mevcuttur.Bu yöntemde araç programlama süresine takılı kalmadan ürünümüz İnegöl Mobilyası üretildikten sonra Sevkiyat Birim Sorumlumuz ve Usta Kontrol Ekiplerimiz tarafından kontrol edildikten sonra depomuzda hazır edilir.Siz değerli evimtarz müşterimizle iletişime geçilip depomuzdan sizlere belirtilen süreden itibaren ürünü teslim alabilirsiniz.

 

 

4-Yurtdışı Teslimat
Evimtarz.com olarak Tüm Türkiye’ye teslimat imkanının haricinde Avrupa,Rusya,Amerika ve Afrika ülkelerinede ürün gönderme imkanımız mevcuttur.
Ödemelerinizi sitemiz üzerinden kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş tutarının %50’sini ödeyerek siparişinizi verebilir, kalan tutarı ürünleriniz nakliye şirketine teslim edilirken ödeyebilirsiniz.
Yurt dışına gönderdiğimiz tüm mobilyalarımızı çift kat paketleme yaptırarak 15 gün içerisinde lojistik firmasına teslim ediyoruz.
Dünya’nın her yerine gerçekleştirmiş olduğumuz yoğun sevkiyatlar neticesinde, müşterilerimizin çok daha düşük kargo bedeli ödeyebilmesi için tüm lojistik şirketleri ile özel anlaşmalarımız bulunmaktadır. Bu sayede yurt dışı gönderim ücretlerinde en düşük fiyatlandırma ile teslimat sağlatabilmekteyiz.
Konuyla alakalı Avrupa Satış Temsilcilerimiz +90 530 159 2882 numarasından bilgi alabilirsiniz.

 

 

Saygılar Evimtarz Yönetim Kurulu

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.